TERMINY 2026
Ewangelizacyjne Oazy Modlitwy i Wyzwolenia 2033 o Tematach:
"AGAPE" 26-28.06.2026 Carlsberg //
OAZY NOWEGO ŻYCIA:
30.06-16.07.2026 ONŻ I stopień HORBACH /
17.07-02.08.2026 ONŻ III stopień RZYM /
06-22.08.2026 ONŻ II stopień HORBACH /
24-29.08.2026 ORAE - 2033 ZAKOPANE
21-26.09.2026 Ewangelizacyjna Oaza w Barcelonie
Thursday, May 14, 2026
Muzeum Okupacji i Walki o Wolność w Wilnie
W drodze powrotnej z Mińska do Niemiec odwiedziłam byłe więzienie kgb w Wilnie. Ciekawe, to co do dzisiaj w jakimś stopniu przeżywamy na Białorusi. Oto są zdjęcia.
Misja na Białorusi
Alleluja! Jezus żyje! Półtora miesiąca byłam na Białorusi. Od 2023 roku na białoruskiej granicy odbywam rozmowy z kgb, pytaja skąd jadę, w jakim celu, na ile, gdzie będę mieszkać itd. Jestem na jakiejś liście osób pewnie nie lojalnych. Jadę za każdym razem z niepewnością czym się skończy ta historia i modlę się, żeby skończyli się represję. Starałam się być na spotkaniam oazowych, żeby tam posługiwać. Odwiedziłam grób wieloletniej animatorki Larysy Talejko. Triduum Paschalny przeżyłam w Borysowie u ks. Władysława Zawalniuka, naszego proboszcza z Czerwonego kościoła, którego wysłali spoczątku na emeryturę, a potem wysłali do Borysowa na parafię. Każdego dnia modliłam się przy Czerwonym kościele, żeby być tam Pamięcią! Ciesze się, że moja mama była wiele razy ze mną w kościele i że odwiedziliśmy z nią groby naszych blizkich. Nie wszystko mogę tu napisać z pewnych przyczyn, bo chcę tam jeszcze wrócić. Wracając do Niemiec przez Wilno zwiedziłam byłe więzienie kgb, które zrobili muzeum okupacji i walki o wolność. Oto kilka zdjęć.
Subscribe to:
Posts (Atom)
List ks. Ireneusza z Rzymu
List ze spotkania ACCSE 2033 Europa-Azja w Rzymie 29.05.26 i spotkania Charis w tym spotkanie z Papiezem Leonem XIV 30-31.05.26 Alleluja Jez...






















