Alleluja! Jezus żyje! Kochani! Zakonczyliśmy Oazę Nowego Życia I stopnia w Barcelonie. Było nas razem 21 osób, połowa byla z Bialorusi, 3 osoby z Polski, 2 osoby Polacy z Londynu, 6 Polaków z Niemiec. Piękny czas modlitwy, ewangelizacji, kąpieli w morzu, odwiedzania miasta Sługi Bożego Gaudi, Bożego architekta. W dzięn teraktu byliśmy 1 km. od miejsca. Dzień później poszliśmy tam, aby się pomodlić i stworzyliśmy nasze drzewo modlitwy. Kiedy modliliśmy się Różaniec, ludzie różnych narodowości dołączli się do nas. Kilka dni później nasze drzewo się zmieniło, było już wiele napisów solidarności, świece, kwiatki...Panie Bożę, daj nawrócenie Europie Zachodniej i muzulmaną!
TERMINY 2026
Ewangelizacyjne Oazy Modlitwy i Wyzwolenia 2033 o Tematach:
"AGAPE" 26-28.06.2026 Carlsberg //
OAZY NOWEGO ŻYCIA:
30.06-16.07.2026 ONŻ I stopień HORBACH /
17.07-02.08.2026 ONŻ III stopień RZYM /
06-22.08.2026 ONŻ II stopień HORBACH /
24-29.08.2026 ORAE - 2033 ZAKOPANE
21-26.09.2026 Ewangelizacyjna Oaza w Barcelonie
Friday, August 25, 2017
Tuesday, August 1, 2017
Oaza w Rzymie
Alleluja! Nas bylo 26 osob! Wspanialy czas i atmosfera! Dzieki Ci, Panie! A nasz ks. Ireneusz - poprostu gigant Oazy!
Subscribe to:
Posts (Atom)
List ks. Ireneusza z Rzymu
List ze spotkania ACCSE 2033 Europa-Azja w Rzymie 29.05.26 i spotkania Charis w tym spotkanie z Papiezem Leonem XIV 30-31.05.26 Alleluja Jez...